Podziękowanie za udział w Walnym Zebraniu Członków
Serdecznie dziękujemy wszystkim Członkiniom i Członkom Polskiego Stowarzyszenia "Dachy Zielone" za udział w Walnym Zebraniu Członków, które odbyło się 21 maja 2026 roku na Politechnice Białostockiej, po konferencji „Zazielenianie współczesnych miast”.
Dziękujemy za obecność, aktywne uczestnictwo, konstruktywne rozmowy oraz zaangażowanie w dalszy rozwój naszego Stowarzyszenia. Takie spotkania są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pozwalają wspólnie podsumować dotychczasowe działania, wymienić doświadczenia i wyznaczać kolejne kierunki pracy na rzecz zielonych dachów, zielono-niebieskiej infrastruktury oraz miast bardziej odpornych na skutki zmiany klimatu.
Dziękujemy Politechnice Białostockiej za gościnność i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.
Podczas Walnego Zebrania Członków PSDZ Zarząd reprezentowali (kolejno od prawej): Kamil Rawski, Marta Weber-Siwirska, Katarzyna Wolańska, Jacek Poziemski, Karolina Kaczor.
Do zobaczenia przy kolejnych inicjatywach Polskiego Stowarzyszenia "Dachy Zielone".
