Podziękowanie za udział w Walnym Zebraniu Członków

Serdecznie dziękujemy wszystkim Członkiniom i Członkom Polskiego Stowarzyszenia "Dachy Zielone" za udział w Walnym Zebraniu Członków, które odbyło się 21 maja 2026 roku na Politechnice Białostockiej, po konferencji „Zazielenianie współczesnych miast”.

Dziękujemy za obecność, aktywne uczestnictwo, konstruktywne rozmowy oraz zaangażowanie w dalszy rozwój naszego Stowarzyszenia. Takie spotkania są dla nas niezwykle ważne, ponieważ pozwalają wspólnie podsumować dotychczasowe działania, wymienić doświadczenia i wyznaczać kolejne kierunki pracy na rzecz zielonych dachów, zielono-niebieskiej infrastruktury oraz miast bardziej odpornych na skutki zmiany klimatu.

Dziękujemy Politechnice Białostockiej za gościnność i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.

Podczas Walnego Zebrania Członków PSDZ Zarząd reprezentowali (kolejno od prawej): Kamil Rawski, Marta Weber-Siwirska, Katarzyna Wolańska, Jacek Poziemski, Karolina Kaczor.

Do zobaczenia przy kolejnych inicjatywach Polskiego Stowarzyszenia "Dachy Zielone".

Historia aktualności

2026 (10)
2025 (33)
2024 (55)
2023 (66)
2022 (59)
2021 (40)
2020 (21)
2019 (6)
2018 (16)
2017 (6)

Pages