Jesteśmy producentem wulkanicznych substratów do dachów zielonych. Oferujemy produkty najwyższej europejskiej jakości w polskich cenach. Nasze substraty to gwarancja atrakcyjnej, bujnej zieleni nie tylko na dachach budynków, ale również nad garażami podziemnymi – na patiach, podwórzach, placach zabaw czy boiskach. To również pewność prawidłowego funkcjonowana całego systemu dachu zielonego i bezpieczeństwa - nasze substraty nie zawierają surowców o zmiennych parametrach jak ziemia polna, czy gruz budowlany.
Firmę ZIDA tworzy zespół specjalistów i fascynatów. Zainteresowanie tematyką dachów zielonych oraz fachowa wiedza z zakresu technologii produkcji podłoży ogrodniczych przy wsparciu najlepszych specjalistów z dziedziny gleboznawstwa i renomowanych instytutów badawczych zaowocowały stworzeniem linii unikalnego substratów dachowych, jakie dotąd nie był w Polsce produkowane. Na naszych substratach zieleń naprawdę rośnie!
Oferujemy też pozostałe niezbędne do budowy dachów zielonych produkty uznanych producentów: materiały izolacyjne, systemy drenażowe, akcesoria i rośliny. Polecamy kompletne systemy dachów zielonych od hydroizolacji po roślinność z gwarancją nawet do 10 lat.
Naszą misją jest dostarczanie w rozsądnych cenach najlepszych rozwiązań do budowy dachów zielonych. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości.
 

Dane kontaktowe:
ZIDA Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjny
Uniszów 2
57-160 Zielenice
telefon: +48 508 95 92 95
mail: biuro@zida.com.pl