Hadart od ponad 30 lat projektuje oraz wykonuje zieloną i błękitną infrastrukturę terenów miejskich i ogrodów. Zakres prac naszej firmy wpisuje się w bieżące potrzeby klimatyczne, projektujemy i wykonujemy: zielone fasady, ogrody wertykalne, zielone elewacje, zielone ściany, ogrody na stropach i dachach, wyspy zieleni, ogrody kieszonkowe, tarasy, ogrody rezydencjalne i prywatne, rewitalizacje terenów zieleni, zieleń ze wnętrzach.

Zespół profesjonalistów, którzy jest szkolony w kraju i zagranica, podejmuje ciągłe wyzwania we wdrażaniu najnowszych technologii do oferty Hadart, w tym technologii zielonych dachów i zielonych ścian.

Pierwszy projekt z zastosowaniem technologii intensywnego zielonego dachu Hadart wykonał ponad 24 lat temu na dziedzińcach budynku siedziby firmy Warta. Nieustanna pielęgnacja tego  założenia od momentu jego powstania daje nam ogromną wiedzę i doświadczenie na temat funkcjonowania i zmienności tego typu założeń na przestrzeni lat. Hadart wykonał kilkaset tysięcy m2 zielonych dachów w różnych znanych w Europie i na świecie technologiach.

Od lat Hadart prowadzi badania wspólnie z Uniwersytetem w Sewilli oraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie na temat wpływu zielonych fasad/zielonych ścian/ogrodów wertykalnych na budynki. Badane są miedzy innymi takie parametry jak: termoizolacyjność, ochrona przed hałasem, jakość powietrza. Ostatnim projektem, którym z dumą się chwalimy jest Projekt Varso, wykonany również w technologii zielonego dachu intensywnego, stworzony we współpracy z HBreavis i Foster&Partners. Varso to wyspa wspanialej zieleni w centrum Warszawy, śródmiejski ogród obsadzony kilkudziesięcioletnimi drzewami. Z tego miejsca z upodobaniem korzystają nie tylko pracownicy budynków Varso ale również mieszkańcy miasta.

Zapraszamy do współpracy.

KONTAKT

adres:
HADART Sp. z o.o.
ul. Cyklamenów 9
04-798 Warszawa

email:
info@hadart.pl

www:
hadart.pl/pl/

telefon:
+48 22 353 52 76