Firma Duet jest Spółką Jawną. Została utworzona w 1992 roku z zamiarem prowadzenia działalności przez czworo absolwentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Obecnie Duet to przedsiębiorstwo, które: 
- specjalizuje się w produkcji i dostawach roślin zarówno do ogrodów, terenów zieleni, jak też specjalnie przygotowanej dla potrzeb dachów zielonych,
- wyspecjalizowała się nie tylko w specjalistycznych realizacjach dachów zielonych, lecz również kompleksowym zagospodarowaniu terenów zieleni, małej architektury, ogrodzeniach, nawierzchniach, DFA itp.
- projektuje dachy zielone oraz ogrody dla klientów indywidualnych, nasadzenia 
W zakresie produkcji i dystrybucji materiału szkółkarskiego spółka Duet sukcesywnie rozwija swoją działalność na przestrzeni ostatnich 12 lat. Początkowo spełniająca rolę wyłącznie dystrybutora roślin firma stworzyła solidne zaplecze do produkcji materiału szkółkarskiego. Bazując na własnym materiale wyjściowym oraz pochodzącym z zakupu przy wykorzystaniu wieloletnich obserwacji rynku w zakresie jego potrzeb, stworzono ciekawy dobór odmian i gatunków w tym dla potrzeb zazieleniana dachów. Doświadczenie i fachowość pracującego na nasz sukces zespołu oraz stworzona oferta pozwala klientom na dokonywanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu. 

KONTAKT
adres: Emilianów 31 
05-250 Radzymin
www: https://duet.waw.pl/
telefon: +48 22 786 68 31
+48 22 786 74 63