Nasze rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Herdecke ma za sobą ponad 120 lat doświadczeń z innowacyjnymi produktami. Dörken GmbH & Co. KG osiągnęła obecny stan rozwoju dzięki wieloletniemu know how oraz stałemu wzrostowi. Jesteśmy samodzielną spółką zależną firmy Ewald Dörken AG kierowaną w czwartym pokoleniu właścicieli przez rodzinę Dörken, tak że myślimy kategoriami dziesięcioleci, a nie poszczególnych lat. Takie podejście umożliwia nam perspektywiczne planowanie – również na dynamicznie zmieniających się rynkach, a także działania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Bezpośrednio i całkiem osobiście.

Za każdym działem kryją się zawsze ludzie, z którymi można się kontaktować bezpośrednio. W ten sposób każdy, kto stosuje produkty z Herdecke, jest na całym świecie traktowany z jednakową atencją: czy to, jeśli chodzi o jednolicie wysoką jakość produktów, niezawodne i szybkie dostawy, czy też o doradztwo techniczne dla użytkowników na miejscu instalacji. Gwarantuje to każdy z naszych ponad 600 pracowników na całym świecie.

"Nasze produkty z niejednego pieca chleb jadły."

Wprowadzając kompletne rozwiązania dla dachu i piwnic, wyznaczamy w firmie Dörken stale nowe miary jakości. Firma Dörken GmbH & Co. KG oferuje wysoce wydajne i sprawdzone w praktyce produkty, dysponuje wszechstronną wiedzą techniczną i zapewnia doskonałe usługi serwisowe, zaliczając się dzięki temu do liderów na europejskim rynku materiałów budowlanych. Od ponad 50 lat prowadzona jest w Herdecke produkcja wysokiej jakości folii i membran budowlanych pod marką DELTA® do zastosowań na dachach, w tym dachach zielonych, elewacjach i w piwnicach .

Rygorystyczne kontrole jakości – aby spełniać najwyższe wymagania.

Pierwszorzędne materiały, które na każdym etapie produkcji poddawane są stałej i surowej kontroli , gwarantują trwałe funkcjonowanie i długą żywotność naszych wyrobów. Jakość znaczy dla nas zadowolenie klientów i spełnienie ich oczekiwań z nawiązką. Obejmuje to także stałe weryfikowanie produktów i procedur, poddawanie ich w wątpliwość i udoskonalanie. Wszystko jest dobrze przemyślane, aż po najdrobniejszy szczegół. Te wymogi Dörken spełnia od ponad 120 lat, pozostając zawsze silnym partnerem handlowców, projektantów i wykonawców.

KONTAKT
Dorken Delta Folie sp. z o. o.
adres: ul. Ostródzka 88 
03-289 Warszawa
telefon: +48 22 798 08 21
fax: +48 22 211 20 87
e-mail: biuro@ddf.pl
www: www.dorken.pl