Zarejestruj się na konferencję "Zazielenianie współczesnych miast" - niższe ceny do końca 2023 r.

Miło nam poinformować o uruchomieniu rejestracji na międzynarodową konferencję "Zazielenianie współczesnych miast. Stan obecny, problemy i możliwości wdrażania Zielonej Infrastruktury we współczesnych miastach ze szczególnym uwzględnieniem zielonych dachów i żyjących ścian"Zachęcamy do "wczesnej" rejestracji. 

Do końca grudnia 2023r. obowiązują atrakcyjne zniżki w opłatach konferencyjnych.

Wśród naszych prelegentów najbardziej znane nazwiska, eksperci zapraszani na największe światowe wydarzenia. To będzie najważniejsza konferencja roku 2024 w branży zielonej infrastruktury w Polsce.

Konferencja odbędzie się 18 – 19 kwietnia 2024, Hotel Sound Garden w Warszawie i on-line.

Organizator zapewnia tłumaczenie na j. polski

Celem konferencji jest przedstawienie:

  • Dobrych wzorów - najlepszych przykładów zielonej i zielono-błękitnej infrastruktury na różnych kontynentach;
  • Aktualnie prowadzonych badań naukowych;
  • Programów wspierających propagowanie i wdrażanie zielonej infrastruktury;
  • Najnowszych technologii w zakresie zielonej i zielono-błękitnej infrastruktury.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli administracji publicznej i samorządów, pracowników naukowych, architektów i architektów krajobrazu, deweloperów i firm budowlanych, ekspertów z branży dachów zielonych i zielono-niebieskiej infrastruktury, dziennikarzy, studentów oraz wszystkich pasjonatów tej tematyki. 

Zaprezentowane realizacje stosowane w miastach całego świata mogą posłużyć jako inspiracje dla polskich miast do podejmowania działań na rzecz budowania strategii i wdrażania dobrych praktyk w zakresie zielonej i zielono-błękitnej infrastruktury.

Przedstawienie prowadzonej tematyki w zakresie zielonej i zielono-niebieskiej infrastruktury przyczyni się do popularyzacji rozwiązań służących retencji, adaptacji miast do zmian klimatu i ochrony klimatu przed dalszymi zmianami (mitygacja).

Swoją obecność na konferencji potwierdzili reprezentanci uczelni z całego świata oraz praktycy związani z tematyką zielonej i zielono-błękitnej infrastruktury.

Przedstawione na sesjach referatowych przykłady gotowych realizacji oraz prowadzonych projektów zachęcą uczestników do wdrażania rozwiązań w zakresie zielonej i zielono-błękitnej infrastruktury w polskich warunkach.

W ostatnim dniu konferencji zaprezentowane zostaną przykłady zielonej i zielono-błękitnej infrastruktury na terenie Warszawy. 

Skład Komitetu naukowego:

dr hab. Edyta Sierka, Uniwersytet Śląski w Katowicach  – przewodnicząca

dr hab. inż. Katarzyna Wróblewska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – członek komitetu

dr hab. inż. Jan Łukaszkiewicz, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego – członek komitetu

dr inż. Marta Weber-Siwirska, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – członek komitetu

 

Skład komitetu organizacyjnego: 

Marta Weber-Siwirska - przewodnicząca

Katarzyna Wolańska

Jacek Poziemski

Kamil Rawski 

Katarzyna Wróblewska

Anna Sylwester-Czapla

Aleksander Lech

 

Konferencja cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Jako patroni medialni współpracują: Architektura&Biznes, ChronmyKlimat.pl, Inżynier Budownictwa, Teraz Środowisko, Zieleń Miejska, ZielonaInfrastruktura.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące prelegentów i tematyki wydarzenia zostały podane na stronie konferencji https://gmc.psdz.pl/pl/strona-glowna/

Rejestracja jest możliwa poprzez formularz rejestracyjny https://gmc.psdz.pl/pl/rejestracja/

Podmioty zainteresowane współpracą i sponsoringiem wydarzenia zachęcamy do zapoznania się z Pakietami sponsorskimi https://gmc.psdz.pl/pl/pakiety-sponsorskie/

Zachęcamy też do obejrzenia zdjęć z poprzedniej edycji konferencji "Zazielenianie współczesnych miast", które udostępniamy na stronie psdz.pl

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia w międzynarodowym gronie ekspertów, na najważniejszym wydarzeniu roku 2024 w branży zielonej infrastruktury.

Historia aktualności

2024 (33)
2023 (66)
2022 (59)
2021 (40)
2020 (21)
2019 (6)
2018 (16)
2017 (6)
2016 (23)
2015 (11)

Pages