CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI

 
• 1. Bakanowski Artur - właściciel firmy projektującej i wykonującej tereny zielone
• 2. Barcikowska Małgorzata - pracownik firmy BARCIKOWSCY - ogrodnictwo specjalistyczne
• 3. Barcikowski Włodzisław - właściciel firmy BARCIKOWSCY - ogrodnictwo specjalistyczne
- RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 6
• 4. Bełdyga Piotr Marian - pracownik firmy BAUDER
• 5. Bielecki Jarosław Andrzej - właściciel firmy - wykonawca hydroizolacji, pokryć dachowych i dachów zielonych
• 6. Borkowski Robert Piotr - pracownik firmy DOMY I DACHY Robert BORKOWSKI
• 7. Bronisz Marzena - architekt krajobrazu
- właściciel firmy projektującej ogrody
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
• 8. Bublej Przemysław - architekt krajobrazu
• 9. Bukowska Agnieszka - architekt krajobrazu
• 10. Bukowska Magdalena - architekt krajobrazu
- właściciel firmy projektującej ogrody
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
• 11. Burszta-Adamiak Ewa - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 12. Byczkowski Bartosz - współwłaściciel firmy - dostawca systemów zielonych dachów
• 13. Chyrc Paulina - architekt krajobrazu
- pracownik firmy OGRODY RAKOCZY PIOTR RAKOCZY
• 14. Cielusek Jacek - pracownik firmy OGRODOWNIA
• 15. Cieślik Michał - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 16. Czech Bogusław - właściciel firmy - dostawca technologii zielonych dachów
- wykładowca PSDZ
• 17. Dobrzańska Joanna Kinga - student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
• 18. Domagała Jagna - architekt krajobrazu
• 19. Drabiński Andrzej - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 20. Drozd Janina Ewa - mgr inż. ogrodnictwa
• 21. Gajda Marcin - architekt krajobrazu
- właściciel firmy AKG Architektura Krajobrazu
• 22. Garlikowski Daniej Henryk - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 23. Góralczyk Katarzyna - student
• 24. Grąbczewska Żanna - współwłaściciel firmy SZKÓŁKA RUNÓW
• 25. Grąbczewski Wojciech - współwłaściciel firmy SZKÓŁKA RUNÓW
• 26. Gruchot Anna - studentka - POLITECHNIKA ŁÓDZKA
• 27. Gryczyńska Balbina - ekonomista
• 28. Gryczyńska Jolanta - właściciel firmy CALLA  S.C.
- wykładowca PSDZ
• 29. Janicka Inga - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 30. Jankowska Katarzyna - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 31. Janowska Monika Anna - architekt krajobrazu
• 32. Jansen Alex - współwłaściciel firmy GREEN ROOFING SYSYEMS
• 33. Jansen Marzena Anna - współwłaściciel firmy GREEN ROOFING SYSYEMS
• 34. Jarocka Aneta - architekt krajobrazu
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
• 35. Jastrzębska Justyna
• 36. Kacprzak Adam - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 37. Kalata Natalia - student SGGW
• 38. Kamać Konrad - architekt krajobrazu
• 39. Kania Andrzej - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 4
- współwłaściciel firmy GCL Sp. z o.o.
• 40. Kaszuba Marta - student
• 41. Kawka Mariusz - współwłaściciel firmy - dostawca roślin
• 42. Kawka Marta - współwłaściciel firmy - dostawca roślin
• 43. Kielak Maciej - inż. ogrodnictwa
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
- wykładowca PSDZ
• 44. Kitsyla Oksana - absolwentka policealnej szkoły - Architektura Krajobrazu
• 45. Knab Agata Ewa - architekt krajobrazu
- właściciel firmy INNER GARDEN
• 46. Knopp Dorota - magister ogrodnik
• 47. Kondraciuk Martyna - pracownik firmy DOMY I DACHY Robert BORKOWSKI
• 48. Konopka Witalis - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 5
- współwłaściciel firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 49. Kotecki Leszek - pracownik firmy INNER GARDEN
• 50. Kowalska Emilia - studentka - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 51. Koziestańska Malwina - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 52. Krajewski Maciej - współwłaściciel firmy KiK KRAJEWSCY
• 53. Krzemińska Ewelina - student
• 54. Kuśmierczyk Maciej - pracownik firmy AKG Architektura Krajobrazu
• 55. Lech Aleksander - architekt krajobrazu
• 56. Lis Janusz - współwłaściciel firmy NOPHADRAIN Polska, Sp. z o.o. Sp. k.
• 57. Lubiejewska Anna - architekt krajobrazu
• 58. Łempińska Agnieszka - współwłaściciel firmy NOPHADRAIN Polska, Sp. z o.o. Sp. k.
• 59. Łomotowski Janusz - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 60. Łukaszkiewicz Jan - pracownik naukowy - katedra architektury krajobrazu SGGW
• 61. Łukomski Piotr Rafał - pracownik firmy GEOTABO Sp. z o.o.
• 62. Maślanka Lucyna - inżynier ogrodnik
• 63. Milanowska Agata - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 64. Młynik Adam - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 2
• 65. Muszyński Piotr Łukasz - pracownik firmy SOPREMA POLSKA Sp. z o.o.
- RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 8
• 66. Niewiatowski Paweł - inż. architekt projektujący dachy zielone
• 67. Nitecka-Frączyk Dorota - architekt krajobrazu
• 68. Nowak Jagoda - student SGGW
• 69. Olejniczak Ewa - dostawca technologii zielonych dachów
• 70. Pasek Mariusz - współwłaściciel firmy - wykonawca dachów zielonych
• 71. Pieniążek Zofia - architekt krajobrazu
• 72. Pietrzykowski Artur Rafał - pracownik firmy z branży hydroizolacji
• 73. Płocharski Mirosław - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
• 74. Pływaczyk Anna - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 75. Polańska Iwona - współwłaściciel firmy GCL Sp. z o.o.
• 76. Przybyłko Grzegorz - pracownik firmy GEOTABO Sp. z o.o.
• 77. Rabiński Jarema - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 1
- BIEGŁY SĄDOWY,
- RZECZOZNAWCA NOT - SITO o specjalności ochrona środowiska
- RZECZOZNAWCA NOT - SITPMB o specjalności ochrona środowiska w toku realizacji inwestycji budowlanych
• 78. Rakoczy Piotr - właściciel firmy OGRODY RAKOCZY PIOTR RAKOCZY
• 79. Różkowski Marcin Mirosław - właściciel firmy GREENPOL, Sp. j.
• 80. Rydzik Tomasz - pracownik firmy GREENPOL, Sp. j.
• 81. Salomonowska Karolina Anna - student
• 82. Skarżyński Daniel - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
- architekt krajobrazu
- dostawca technologii zielonych ścian
• 83. Sobczyk Estera
• 84. Sobczyk Małgorzata - student - inżynieria środowiska POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
• 85. Stanowski Jakub - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 3
- współwłaściciel firmy projektującej ogrody
• 86. Staszczyk Marcin Stanisław - student
• 87. Sylwester Anna - pracownik firmy - dostawcy technologii zielonych dachów OPTIGRÜN INTERNATIONAL AG
• 88. Sypniewska Paula
• 89. Szajda-Birnfeld Ewelina - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
- architekt krajobrazu
• 90. Śladowski Zbigniew Mieczysław - pracownik firmy wykonującej sportowe murawy na dachu zielonym
• 91. Tarasiński Piotr - właściciel firmy SADZONKI SEDUM Piotr Tarasiński
• 92. Uszyński Tomasz - pracownik firmy - dostawcy roślin
• 93. Valkov Maria - architekt krajobrazu
• 94. Walter Ewa - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 95. Weber-Siwirska Marta - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 96. Weinerowska-Bords Katarzyna - pracownik naukowy - POLITECHNIKA GDAŃSKA, wydział inżynierii lądowej i środowiska
• 97. Wilczyńska Joanna - architekt krajobrazu
• 98. Woszczyk Michał Przemysław - pracownik firmy P. P. H. LEMAR Sp. z o.o.
- RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 7
• 99. Wróblewska Katarzyna Maria - student
• 100. Zakrzewski Maciej
• 101. Zborowska Natalia Ewa - architekt krajobrazu
- rzeczoznawca SITPMB NOT Nr 1184/OŚ/151113 o specjalności ekologia i ochrona środowiska w toku realizacji inwestycji budowlanych i projektowanie zieleni
- wykładowca PSDZ
• 102. Żaryn Marta - architekt krajobrazu
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
• 103. Żmuda Dawid - student - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
• 104. Żołądek Alicja - studentka - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
 
Dachy Zielone