1. Bakanowski Artur - właściciel firmy projektującej i wykonującej tereny zielone
2. Barcikowska Małgorzata - pracownik firmy BARCIKOWSCY - ogrodnictwo specjalistyczne
3. Barcikowski Włodzisław - właściciel firmy BARCIKOWSCY - ogrodnictwo specjalistyczne
- RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 6
4. Bełdyga Piotr Marian - pracownik firmy BAUDER
5. Bielecki Jarosław Andrzej - właściciel firmy - wykonawca hydroizolacji, pokryć dachowych i dachów zielonych
6. Borkowski Robert Piotr - pracownik firmy DOMY I DACHY Robert BORKOWSKI
7. Bronisz Marzena - architekt krajobrazu
- właściciel firmy projektującej ogrody
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
8. Bublej Przemysław - architekt krajobrazu
9. Bukowska Agnieszka - architekt krajobrazu
10. Bukowska Magdalena - architekt krajobrazu
- właściciel firmy projektującej ogrody 
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
11. Burszta-Adamiak Ewa - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
12. Byczkowski Bartosz - współwłaściciel firmy - dostawca systemów zielonych dachów
13. Chyrc Paulina - architekt krajobrazu 
- pracownik firmy OGRODY RAKOCZY PIOTR RAKOCZY
14. Cielusek Jacek - pracownik firmy OGRODOWNIA
15. Cieślik Michał - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
16. Czech Bogusław - właściciel firmy - dostawca technologii zielonych dachów 
- wykładowca PSDZ
17. Dobrzańska Joanna Kinga - student Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
18. Domagała Jagna - architekt krajobrazu
19. Drabiński Andrzej - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
20. Drozd Janina Ewa - mgr inż. ogrodnictwa
21. Gajda Marcin - architekt krajobrazu
- właściciel firmy AKG Architektura Krajobrazu
22. Gancarczyk Batłomiej   
23. Garlikowski Daniej Henryk - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
24. Góralczyk Katarzyna - student
25. Grąbczewska Żanna - współwłaściciel firmy SZKÓŁKA RUNÓW
26. Grąbczewski Wojciech - współwłaściciel firmy SZKÓŁKA RUNÓW
27. Gruchot Anna - studentka - POLITECHNIKA ŁÓDZKA
28. Gryczyńska Balbina - ekonomista
29. Gryczyńska Jolanta - właściciel firmy CALLA  S.C.
- wykładowca PSDZ
30. Janicka Inga - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
31. Jankowska Katarzyna - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
32. Janowska Monika Anna - architekt krajobrazu
33. Jansen Alex - współwłaściciel firmy GREEN ROOFING SYSYEMS
  Jansen Marzena Anna - współwłaściciel firmy GREEN ROOFING SYSYEMS
34. Jarocka Aneta - architekt krajobrazu 
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
35. Jastrzębska Justyna  
36. Kacprzak Adam - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
37. Kalata Natalia - student SGGW
38. Kamać Konrad - architekt krajobrazu
39. Kania Andrzej - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 4
- współwłaściciel firmy GCL Sp. z o.o.
40. Kaszuba Marta - student
41. Kawka Mariusz - współwłaściciel firmy - dostawca roślin
42. Kawka Marta - współwłaściciel firmy - dostawca roślin
43. Kielak Maciej - inż. ogrodnictwa 
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
- wykładowca PSDZ
44. Kitsyla Oksana - absolwentka policealnej szkoły - Architektura Krajobrazu
45. Knab Agata Ewa - architekt krajobrazu 
- właściciel firmy INNER GARDEN
46. Knopp Dorota - magister ogrodnik
47. Kondraciuk Martyna - pracownik firmy DOMY I DACHY Robert BORKOWSKI
48. Konopka Witalis - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 5
- współwłaściciel firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
49. Kotecki Leszek - pracownik firmy INNER GARDEN
50. Kowalska Emilia - studentka - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
51. Koziestańska Malwina - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
52. Krajewski Maciej - współwłaściciel firmy KiK KRAJEWSCY
53. Krzemińska Ewelina - student
54. Kuśmierczyk Maciej - pracownik firmy AKG Architektura Krajobrazu
55. Lech Aleksander - architekt krajobrazu
56. Lis Janusz - współwłaściciel firmy NOPHADRAIN Polska, Sp. z o.o. Sp. k.
57. Lubiejewska Anna - architekt krajobrazu
58. Łempińska Agnieszka - współwłaściciel firmy NOPHADRAIN Polska, Sp. z o.o. Sp. k.
59. Łomotowski Janusz - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
60. Łukaszkiewicz Jan - pracownik naukowy - katedra architektury krajobrazu SGGW
61. Łukomski Piotr Rafał - pracownik firmy GEOTABO Sp. z o.o.
62. Maślanka Lucyna - inżynier ogrodnik
63. Milanowska Agata - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
64. Młynik Adam - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 2
65. Muszyński Piotr Łukasz - pracownik firmy SOPREMA POLSKA Sp. z o.o. 
- RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 8
66. Niewiatowski Paweł - inż. architekt projektujący dachy zielone
67. Nitecka-Frączyk Dorota - architekt krajobrazu
68. Nowak Jagoda - student SGGW
69. Olejniczak Ewa - dostawca technologii zielonych dachów
70. Pasek Mariusz - współwłaściciel firmy - wykonawca dachów zielonych
71. Pieniążek Zofia - architekt krajobrazu
72. Pietrzykowski Artur Rafał - pracownik firmy z branży hydroizolacji
73. Płocharski Mirosław - pracownik firmy DUET sp.j. Konopka, Pełka
74. Pływaczyk Anna - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
75. Polańska Iwona - współwłaściciel firmy GCL Sp. z o.o.
76. Przybyłko Grzegorz - pracownik firmy GEOTABO Sp. z o.o.
77. Rabiński Jarema - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 1
- BIEGŁY SĄDOWY,
- RZECZOZNAWCA NOT - SITO o specjalności ochrona środowiska
- RZECZOZNAWCA NOT - SITPMB o specjalności ochrona środowiska w toku realizacji inwestycji budowlanych
78. Rakoczy Piotr - właściciel firmy OGRODY RAKOCZY PIOTR RAKOCZY
79. Różkowski Marcin Mirosław - właściciel firmy GREENPOL, Sp. j.
80. Rydzik Tomasz - pracownik firmy GREENPOL, Sp. j.
81. Salomonowska Karolina Anna - student
82. Skarżyński Daniel - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu 
- architekt krajobrazu 
- dostawca technologii zielonych ścian
83. Sobczyk Estera  
84. Sobczyk Małgorzata - student - inżynieria środowiska POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
85. Sokolnik Maciej  
86. Stanowski Jakub - RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 3
- współwłaściciel firmy projektującej ogrody
87. Staszczyk Marcin Stanisław - student
88. Sylwester Anna - pracownik firmy - dostawcy technologii zielonych dachów OPTIGRÜN INTERNATIONAL AG
89. Sypniewska Paula  
90. Szajda-Birnfeld Ewelina - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
- architekt krajobrazu
91. Śladowski Zbigniew Mieczysław - pracownik firmy wykonującej sportowe murawy na dachu zielonym
92. Tarasiński Piotr - właściciel firmy SADZONKI SEDUM Piotr Tarasiński
93. Uszyński Tomasz - pracownik firmy - dostawcy roślin
94. Valkov Maria - architekt krajobrazu
95. Walter Ewa - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
96. Weber-Siwirska Marta - pracownik naukowy - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
97. Weinerowska-Bords Katarzyna - pracownik naukowy - POLITECHNIKA GDAŃSKA, wydział inżynierii lądowej i środowiska
98. Wielgus Krzysztof prezes zarządu w firmie ZIDA Sp. z o.o.
99. Wilczyńska Joanna - architekt krajobrazu
100. Woszczyk Michał Przemysław - pracownik firmy P. P. H. LEMAR Sp. z o.o. 
- RZECZOZNAWCA NOT - PSDZ NR 7
101. Wróblewska Katarzyna Maria - student
102. Zakrzewski Maciej  
103. Zborowska Natalia Ewa - architekt krajobrazu 
- rzeczoznawca SITPMB NOT Nr 1184/OŚ/151113 o specjalności ekologia i ochrona środowiska w toku realizacji inwestycji budowlanych i projektowanie zieleni 
- wykładowca PSDZ
104. Żaryn Marta - architekt krajobrazu 
- asystent w Zespole Rzeczoznawców PSDZ
105. Żmuda Dawid - student - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu
106. Żołądek Alicja - studentka - UNIWERSYTET PRZYRODNICZY we Wrocławiu